Apartmán č. 8

Informace

Atypický podkrovní mezonetový pokoj s velkým arkýřovým oknem orientovaným na jih, se dvěma samostatnými lůžky v základním podlaží a s až čtyřmi samostatnými lůžky v dveřmi neodděleném mezonetu ( s oknem ve štítu domu), mezonet je přístupný po mlynářských schodech ( není zcela vhodný pro hůře pohyblivé osoby ), předsíň s malou šatní nikou, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

V celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, proto vybíráme vratnou zálohu na klíč ve výši 100,- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

2. patro, mezonet; dva pokoje; jedna koupelna s WC; Terasa, lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm.
Osoba/noc 680,- Kč ( 28,- euro ) při pobytu na 1 noc; Osoba/noc 590,- Kč ( 24,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 490,- Kč ( 22,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 450,- Kč ( 20,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Děti do 3 let 110,-Kč (5,-eur) vč. snídaně; Děti do 12 let 50 %; Přistýlka 50 % sleva; Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír
klidní psi mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.