Apartmán č. 8

Informace

Atypický podkrovní mezonetový pokoj s velkým arkýřovým oknem orientovaným na jih, se dvěma samostatnými lůžky v základním podlaží a s až čtyřmi samostatnými lůžky v dveřmi neodděleném mezonetu ( s oknem ve štítu domu), mezonet je přístupný po mlynářských schodech ( není zcela vhodný pro hůře pohyblivé osoby ), předsíň s malou šatní nikou, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

V celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, proto vybíráme vratnou zálohu na klíč ve výši 100,- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

2. patro, mezonet; dva pokoje; jedna koupelna s WC; Terasa, lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm.
Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. Pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír. Osoba/noc 780,- Kč ( 32,- euro ) při pobytu na 1 noc; Osoba/noc 680,- Kč ( 28,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 590,- Kč ( 24,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 550,- Kč ( 23,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Děti do věku 2 let (bez nároku na vlastní lůžko) mají ubytování i se snídaní, včetně poskytnutí dětské postýlky s plnohodnotnou matrací a lůžkovinami za jednu noc za 170,- Kč (7,- €); Děti do 12 let 50 %; Jednolůžkový pokoj s příplatkem 50% k běžné ceníkové ceně dospělé osoby; Přistýlka 50 % sleva; Poplatek za psa je 200,- Kč/noc (8,- €/noc ).
klidní psi mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.