Apartmán č. 4

Informace

Dvoupokojový apartmán s velkou předsíní s malou vestavěnou skříní a věšákovou stěnou, jednou koupelnou s bezbariérovým sprchovacím prostorem, umyvadlem a WC, v jednom z pokojů jsou dvě samostatná lůžka standardních rozměrů, ve druhém pokoji jsou dvě samostatná lůžka atypických rozměrů (1 x 80 cm / 210 cm, 1 x 110 / 210 cm) každé částečně zapuštěno do niky, v tomto pokoji je vestavěná skříň.

v celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, proto vybíráme vratnou zálohu na klíč ve výši 100- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

1. patro, dva pokoje; jedna koupelna (s velikým bezbariérovým sprchovacím prostorem) s WC; Terasa, jeden pokoj lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm; druhý pokoj lůžka atypických rozměrů (1 x 80 cm / 210 cm, 1 x 110 / 210 cm)
Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. Pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír. Osoba/noc 780,- Kč ( 32,- euro ) při pobytu na 1 noc; Osoba/noc 680,- Kč ( 28,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 590,- Kč ( 24,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 550,- Kč ( 23,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Děti do věku 2 let (bez nároku na vlastní lůžko) mají ubytování i se snídaní, včetně poskytnutí dětské postýlky s plnohodnotnou matrací a lůžkovinami za jednu noc za 170,- Kč (7,- €); Děti do 12 let 50 %; Jednolůžkový pokoj s příplatkem 50% k běžné ceníkové ceně dospělé osoby; Přistýlka 50 % sleva; Poplatek za psa je 200,- Kč/noc (8,- €/noc ).
Klidní psi mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.