Apartmán č. 6

Informace

Dvoupokojový apartmán s velkou předsíní s velkou vestavěnou skříní – šatní nikou, jednou koupelnou se sprchovým koutem se sedátkem, umyvadlem a WC a jednou koupelnou s WC a umyvadlem. Jeden z pokojů v apartmánu je velký třílůžkový ( pohodlně se do něj vejde i malá dětská postýlka ), druhý z pokojů v apartmánu je dvoulůžkový se vstupem na terasu.

v celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, proto vybíráme vratnou zálohu na jeden klíč ve výši ……,- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

2. patro, dva pokoje; dvě koupelny s WC; Terasa, lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm.
Osoba/noc 680,- Kč ( 28,- euro ) při pobytu na 1 noc; Osoba/noc 590,- Kč ( 24,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 490,- Kč ( 22,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 450,- Kč ( 20,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Děti do 3 let 110,-Kč (5,-eur) vč. snídaně; Děti do 12 let 50 %; Přistýlka 50 % sleva; Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír
klidní psi přiměřené velikosti mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.