Apartmán č. 6

Informace

Dvoupokojový apartmán s velkou předsíní s velkou vestavěnou skříní – šatní nikou, jednou koupelnou se sprchovým koutem se sedátkem, umyvadlem a WC a jednou koupelnou s WC a umyvadlem. Jeden z pokojů v apartmánu je velký třílůžkový ( pohodlně se do něj vejde i malá dětská postýlka ), druhý z pokojů v apartmánu je dvoulůžkový se vstupem na terasu.

v celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, za který vybíráme vratnou zálohu na klíč ve výši 200,- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

2. patro, dva pokoje; dvě koupelny s WC; Terasa, lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm.
Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. Pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír. Osoba/noc 760,- Kč ( 33,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Osoba/noc 830,- Kč ( 36,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 960,- Kč ( 42,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 1260,- Kč ( 55,- euro ) při pobytu na 1 noc; Děti do věku 2 let (bez nároku na vlastní lůžko) mají ubytování i se snídaní, včetně poskytnutí dětské postýlky s plnohodnotnou matrací a lůžkovinami za jednu noc za 300,- Kč (13,- €); Děti do 12 let 50 %; Jednolůžkový pokoj s příplatkem 40% k běžné ceníkové ceně dospělé osoby za 2 a více nocí; Přistýlka 50 % sleva; Poplatek za pobyt psa je 300,- Kč/noc (13,- €/noc ).
klidní psi mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.