Apartmán č. 2

Informace

Pokoj se dvěma samostatnými lůžky, malá předsíň s velkou vestavěnou skříní, koupelna s bezbariérovým sprchovacím prostorem, umyvadlem a WC, z pokoje je vstup na terasu.

v celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, za který vybíráme vratnou zálohu na ve výši 200,- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

1. patro, jeden pokoj; jedna koupelna s WC (se samostatným bezbariérovým přístupem!); terasa, lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm
Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. Pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír. Osoba/noc 1150,- Kč ( 48,- euro ) při pobytu na 1 noc; Osoba/noc 890,- Kč ( 37,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 770,- Kč ( 32,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 700,- Kč ( 29,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Děti do věku 2 let (bez nároku na vlastní lůžko) mají ubytování i se snídaní, včetně poskytnutí dětské postýlky s plnohodnotnou matrací a lůžkovinami za jednu noc za 300,- Kč (12,- €); Děti do 12 let 50 %; Jednolůžkový pokoj s příplatkem 40% k běžné ceníkové ceně dospělé osoby; Přistýlka 50 % sleva; Poplatek za pobyt psa je 300,- Kč/noc (12,- €/noc ).
klidní psi mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.