Apartmán č. 5

Informace

Pokoj se dvěma samostatnými lůžky, malá předsíň s velkou vestavěnou skříní, koupelna s bezbariérovým sprchovacím prostorem, umyvadlem a WC.

v celém objektu je uzamykání v systému generálního klíče, proto vybíráme vratnou zálohu na klíč ve výši 100,- Kč / ks, tento každý jeden klíč pro uzamykání příslušného apartmánu odemyká samostatný hlavní vstup do penzionu, na něj navazující vstupní prostory.

Více informací

1. patro, jeden pokoj; jedna koupelna (s bezbariérovým přístupem) s WC; Lůžka standardních rozměrů š = 900 mm / d = 2 000 mm
Osoba/noc 680,- Kč ( 28,- euro ) při pobytu na 1 noc; Osoba/noc 590,- Kč ( 24,- euro ) při pobytu na 2 noci; Osoba/noc 490,- Kč ( 22,- euro ) při pobytu na 3 až 7 nocí; Osoba/noc 450,- Kč ( 20,- euro ) při pobytu na 8 a více nocí; Děti do 3 let 110,-Kč (5,-eur) vč. snídaně; Děti do 12 let 50 %; Přistýlka 50 % sleva; Cena za ubytování zahrnuje rekreační a lázeňský poplatek, kontinentální snídani. pro každého ubytovaného ručníky, mýdlo, toaletní papír
klidní psi mají povolení po předchozí dohodě s provozním pracovníkem penzionu, majitelé psů ( v ubytovacím řádu ) mohou být bez náhrady z penzionu vykázáni v případě, že způsobí škodu na budově a jejím vybavení, škodu ubytovaným hostům penzionu a restaurace, personálu ( tímto není dotčeno právo na náhradu škody ), majitelé psů plně odpovídají za své psy.