Hledáme nového kolegu nebo kolegyni – Pomocná síla v kuchyni

POKOVIDOVÁ SEZÓNA 2021

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni – Pomocná síla v kuchyni

Náplň práce:

– přípravné práce v kuchyni dle pokynů kuchaře (teplá i studená kuchyně)

– mytí nádobí

– příprava snídaní pro ubytované hosty

– úklidové práce v kuchyni

– příprava rautů apod.

– v případě nutnosti dokázat nahradit kuchaře (omezený a předem domluvený výběr jídel)

Nabízíme:

– celoroční práci v dlouhodobě stálém a přátelském kolektivu

– standardní ohodnocení s možností příplatků v závislosti na odvedené práci

– dlouhodobou perspektivu zaměstnání

– možnosti těchto pracovních poměrů (po vzájemné dohodě):

  • na dobu neurčitou se zkušební dobou nebo
  • pracovní poměr na dobu určitou nebo
  • dohodu o pracovní činnosti nebo
  • dohodu o provedení práce na základě dohody se zaměstnavatelem

– možnost uplatnění vlastní kreativity

Požadujeme:

– praxi v oboru

– časovou flexibilitu

– spolehlivost a samostatnost

– smysl pro řád a pořádek

– odolnost vůči stresu

– schopnost spolupráce a adaptabilitu

– dobrý zdravotní stav (platný zdravotní průkaz)

– výuční list je vítán, ale není podmínkou

– smysl pro humor a pozitivní myšlení výhodou 🙂

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás a domluvte si schůzku.

info@nahrebenovce.cz

tel.: 775 686 722

Spread the word. Share this post!